Aktivitetsplan 2018. Også tilgjengelig som nedlasting i PDF.

Bokstavkodene i Nivå-kolonnene angir vanskelighetsgrad på aktiviteten. De fleste har N for nybegynner. Løp i Grimstad i rødt.

For mange av arrangementene ligger det link til mer info via kolonnen "Aktivitet". Om det ikke finnes link, besøk Eventor. Nærmere info om Bedriftsløp ligger her.

Dato Klokken Nivå Aktivitet Frammøte Vert / Arrangør
03.apr   A B C N Nærløp (Sørlandskarusellen) Høvåg IL Høvdingen
07.apr Kl 14.00 N Orienteringsdag for nybegynnere Groos friluftsområde Terje Urfjell
06.apr   A B C N KM nattorientering Søgne Søgne & Sogndalen OK
11.apr Kl 17.00 A B C N AAOK-karusellen løp 1 Tromøy IF Trauma
16.apr Kl 16.30 A / B Bedrifts-O-løp Østerhus Kjell Sandåker
18.apr Kl 17.00 A B C N AAOK-karusellen løp 2 Arendal Grane Arendal
19.apr Kl 17.30 N Orienteringskveld for nybegynnere Myråsen boligområde Per K Tømt / Terje Urfjell
21.-22.apr   A B C N Sørløpene Kristiansand OK Sør
25.apr Kl 17.00 A B C N AAOK-karusellen løp 3 Fevik Express
30.apr Kl 16.30 A / B Bedrifts-O-løp Marivoll Grimstad kommune
05.mai   A B C N KM mellomdistanse Landvik forsøksgård IL Imås
06.mai   A B C N KM sprint Øyestad Øyestad IF
09.mai Kl 17.00 A B C N AAOK-karusellen løp 4 Vegårshei Vegårshei IL
16.mai Kl 18.00 N C A Imås/Express treningsløp 1 Løvåsvollen Laugen
22.mai   A B C N Nærløp (Sørlandskarusellen) Birkeland Birkenes IL
23.mai Kl 17.00 A B C N AAOK-karusellen løp 5 Gjerstad Gjerstad IL
25.-26.mai   C N O-troll-leir og Rekrutten Hisøy Hisøy OK
06.jun Kl 17.00 A B C N AAOK-karusellen løp 6 Hope (Risør) Hope IL
07.jun Kl 18.00 N C A Imås/Express treningsløp 2 Storesanden, Fevik Express
11.jun Kl 16.30 A / B Bedrifts-O-løp Hausland, Fevik Fevikseniorene
15.jun Kl 17.00 A Veteranløpet Arendal Grane Arendal
28.jun-1.jul   A B C N Sørlandsgaloppen Arendal Grane/Trauma/Hisøy OK
Stort sett sommerferie og sånt
4.-5.aug   A B C N Hovedløpet for yngre Kristiansand Kristiansand OK
4.-8.aug   A B C N O-landsleiren for yngre Kristiansand Kristiansand OK
15.aug Kl 17.00 A B C N AAOK-karusellen løp 7 Hisøy Hisøy OK
22.aug Kl 17.00 A B C N AAOK-karusellen løp 8 Froland Froland IL
23.aug Kl 17.00 N Imåsdagen med orientering Landvik skole Per K Tømt / Terje Urfjell
25.-26.aug   A B C N Sørlandsmesterskapet Langdistanse og Sørlandsmesterskapet MellomdistanseArendal Grane Arendal
01.sep   A B C N KM langdistanse Kristiansand Torridal IL
02.sep   A B C N KM stafett Birkeland Birkenes IL
05.sep Kl 17.00 A B C N AAOK-karusellen løp 9 Øyestad Øyestad IF
10.sep Kl 16.30 A / B Bedrifts-O-løp Dømmesmoen Grimstadløperne
13.-16.sep Kl 17.00 A B C N NM lang, NM mellom, NM stafett Vegårshei Vegårshei IL
19.sep Kl 17.00 A B C N AAOK-karusellen løp 10 Myråsen (ved tjenna) IL Imås
20.sep Kl 17.00 N C A Imås/Express treningsløp 3 Myråsen (ved tjenna) Kristen Daland
13.okt   A B C N AAOK-karusellen løp 11 Hisøy Hisøy OK
15.okt Kl 16.30 A / B Bedrifts-O-løp Groos/UiA Grimstad Håkon Håversen
21.okt   A B C N Blodslitet Fredrikstad Fredrikstad OL
19.okt Kl 19.00 N C A Nattløpet i Grimstad (m barneløype) Dømmesmoen Terje Urfjell
04.nov   A B C N Graneløpet Arendal   Grane Arendal
Powered by: Bloc